•

Projekt jest realizowany przez 6 krajów, które współpracują w ramach eTwinning. Jego celem jest rozwijanie kreatywności i wymiana doświadczeń związanych z prowadzeniem lekcji przy użyciu wszelkiego rodzaju gier umysłowych. W ten sposób chcemy, by nasi uczniowie byli aktywni, a także by lekcje były bardziej atrakcyjne. Uczniowie poznają gry, które wykorzystywane są w innych krajach na lekcjach. Współpraca uczestników projektu układa się bardzo pozytywnie, co zaowocowało powstaniem dużego wspólnego projektu Erasmus + Akcja KA 229.

W naszej szkole w projekcie bierze udział klasa 5b. W poniższych linkach możecie zobaczyć ich zaangażownie.

Prezentacja klasy 5 B

Projekt logo

Życzenia świąteczne dla uczniów z innych krajów

Projekt "Splatter of the Mind" uzyskał Europejską Odznakę Jakości (European Quality Label)